تبلیغات
تکواندو - تمرکز در تکواندو
دوشنبه 23 فروردین 1389

تمرکز در تکواندو

   نوشته شده توسط: مهدی شیرینکار    

تكواندوكار وزن هفتم ایران گفت: علت 2 باختم در مسابقات انتخابی تیم ملی تكواندو، نداشتن تمركز لازم بود.
 
مهدی بی‌باك اظهار داشت: از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار بودم؛ اما به دلیل برخی مسائل شخصی تمركز لازم را نداشتم.

وی ادامه داد: در هر 2 مبارزه، راند اول را بردم؛ اما در نهایت باختم. این مسابقات به خوبی انجام شد و هیچ مشكلی وجود نداشت.

بی باك در پاسخ به اینكه آیا با هوگوی الكترونیكی مشكل دارد، خاطرنشان ساخت: من هیچ مشكلی با این تجهیزات ندارم. باید دید چه كسی می گوید كه تكواندوكاران قدیمی با این هوگوها مشكل دارند.

وی افزود: فكر می كنم فقط بهزاد خداداد در این میان مشكل دارد. من در جریان لیگ امسال 6 مبارزه انجام دادم كه فقط یكی را باختم، آن هم به دلیل این بود كه 6 كیلوگرم وزن كم كرده بودم.
قهرمان جهان تصریح كرد: فكر نمی كنم سرمربی دانشگاه آزاد برای استفاده از من در ارنج تیم تردیدی داشته باشد. فقط یك هفته به خاطر ارنج تیم از یوسف كرمی به جای من استفاده نشد.در لیگ و تورنمنت هلند سعی می‌كنم دوباره خودم را نشان دهم.

وی درباره از دست دادن قهرمانی آسیا و بازی‌های گوانگجو گفت: سرمربی تیم ملی از ما خواست كه خود را آماده نگه داریم، سال دیگر علاوه بر مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های گوانگجو، جام جهانی و سهمیه المپیك نیز برگزار می شود.

بی باك درباره خداحافظی بهزاد خداداد افزود: او عجولانه و بدون مشورت با دیگران خداحافظی كرد كه كاملاً اشتباه بود. من تصمیمی برای خداحافظی ندارم و هرگاه زمانش برسد، آن را اعلام می كنم.
__________________